NASZA SZKOŁA OPINIE

Rodzice uczennicy klasy VI wpis z kwietnia 2021

Nasza Szkoła to kameralna szkoła podstawowa, której niewielka społeczność pozwala przedszkolakom niezauważalnie wejść na kolejny poziom edukacji, ograniczając ich stres do absolutnego minimum. Pomagają w tym nauczyciele, którzy mają zarówno indywidualne podejście do uczniów, jak i umiejętność dostrzegania zdolności i rozwijania talentów swych podopiecznych. Wzajemne okazywanie szacunku, propagowanie wyrozumiałości i tolerancji wobec innych osób sprawia, że uczniowie czują się w szkole i klasie bezpiecznie i pewnie. Umacnia to ich poczucie własnej wartości, które jest bezcenne w dzisiejszych czasach. Ciepła, wręcz rodzinna atmosfera sprawia, że nikt w szkole nie jest anonimowy i pozostawiony sam sobie. Istotnym uzupełnieniem bogatej oferty edukacyjnej, są przygotowywane na miejscu posiłki, które trafiają w kulinarne gusta uczniów. Mały budynek szkoły ma oczywiście zarówno zalety, jak i wady. Z jednej strony zapewnia uczniom niezbędne poczucie bezpieczeństwa, zaś z drugiej sprawia, że niewielka część zajęć, szczególnie w starszych klasach, musi odbywać się poza jej murami. Swego czasu, jako rodzice 6 latka stanęliśmy przed wyborem szkoły podstawowej dla naszego dziecka. Nie żałujemy swojej decyzji, a Państwa zachęcamy do dołączenia do naszej małej społeczności.

Paweł M. rodzic absolwenta kwiecień 2021

Gorąco polecam zapisanie Waszych pociech do "Naszej Szkoły". Piszę z doświadczenia i obecnie jestem samozwańczym Ambasadorem "Naszej Szkoły" w Łodzi na Zbaraskiej. Moje dzieci Maja Morawska i Jakub Morawski były w "Naszej Szkole" od pierwszej klasy szkoły podstawowej i potem całe gimnazjum. Super doświadczenia tych 9 lat w "Naszej Szkole". Wszystkie punkty z reklamy szkoły potwierdzam, ale najważniejsze to z czym spotkaliśmy się w "Naszej Szkole" to niesamowita atmosfera i podejście. Gorąco polecam "Naszą Szkołę", która jest nasza nie tylko z nazwy. Oczywiście jestem do dyspozycji na priv. jeśli ktoś z Państwa potrzebuje porozmawiać

Alicja Świątek – Śmiecińska ,mama Meli i Mateusza obecnych uczniów z kl. 4 i 7

11.04.2021

„ Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi”. Każdy rodzic staje przed wyborem szkoły podstawowej dla swojego dziecka. Siedem lat temu razem z mężem musieliśmy podjąć decyzję w której szkole Nasz Syn pojedzie w tą podróż. Wybór był jeden „Nasza Szkoła” na Zbaraskiej. Zapytacie dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę nauczycieli. Są dobrze zaplanowane, stawiające na jak najwyższą skuteczność nauczania. Lekcje odbywają się w sposób bezstresowy i w pełni dostosowane są do potrzeb każdego ucznia. Szkoła umożliwia rozwijanie pasji uczniów poprzez prowadzenie licznych kół zainteresowań. Nauka to nie wszystko. Bardzo często organizowane są wycieczki i obozy które integrują społeczność szkolną. Kiedy cztery lata temu Nasza Córka rozpoczęła swoją podróż po wiedzę, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że odbędzie ją w „Naszej Szkole”. Jest wiele argumentów przemawiających za wyborem tej szkoły ale o tym musicie przekonać się sami. Dla nas rodziców dwójki dzieci najlepszą rekomendacją jest ich uśmiech każdego ranka kiedy rozpoczynają swoje lekcje. Z pełnym przekonaniem polecamy szkołę prowadzoną przez Fundację Oświatową „ Nasza Szkoła”.

Zuzanna Kowalczyk poleca „Nasza Szkoła” na Zbaraskiej – absolwentka kwiecień 2021

Jestem absolwentką tej szkoły i z czystym sumieniem ogromnie polecam! Piszę ten komentarz, bo szczerze uważam, że bardzo dużo zawdzięczam tej szkole i zwyczajnie jestem wdzięczna 🙂 Choć od jej ukończenia minęło już ładnych parę lat, nadal mam kontakt zarówno ze znajomymi z klasy, jak i nauczycielami, którzy wciąż uczą w Naszej Szkole - to chyba najlepszy dowód na to, jak dobrze wspominam te lata i jak wdzięczna jestem pedagogom, którzy prowadzili mnie przez lata nauki w podstawówce i gimnazjum. Dzięki nim nie tylko dostałam się bez problemu do wymarzonego liceum i miałam naprawdę bardzo solidne podstawy, które pomogły w dalszej edukacji, ale i rozwijałam dwie ogromnie ważne dla mnie pasje (jazda konna i malarstwo), mając okazję startować w wielu konkursach (i to z sukcesami :P). Bardzo zaangażowani nauczyciele, nacisk na wszechstronny rozwój tzn. wysoki poziom edukacji, ale i jednocześnie pielęgnowanie indywidualnych pasji, do tego bezpieczeństwo i rodzinna atmosfera - polecam :)

Kuba poleca „Nasza Szkoła” na Zbaraskiej były absolwent

15.10.2020

Chodziłem do tej szkoły do 2018 roku. I zgadzam się z opiniami. Do dzisiaj wspominam tamte czasy i spotykam się z ludźmi. Bez problemów dostałem się do liceum, obecnie zdaję maturę. Nie mam żadnych kłopotów z językami obcymi, chociaż będąc w Naszej Szkole wydawało mi się, że nauczyciele ciągle cisną. Było trudno i żmudno, ale przyniosło efekty. Moi znajomi ładują forsę w korki a ja nie. Polecam wszystkim. Mój brat w przyszłym roku też tam idzie.

Anna A. mama uczennicy kl. 7 październik 2020

Wasze e-lekcje są na najwyższym poziomie. Wszyscy nauczyciele są świetnie przygotowani merytorycznie. Brawo, trzymajcie tak dalej. Pozdrawiam.

Anna ZD. poleca „Nasza Szkoła” na Zbaraskiej mama Łucji z kl. 4

3 sierpnia 2020 ·

Nasza Szkoła wyśmienicie poradziła sobie z nauczaniem zdalnym. Wspaniałym pomysłem były wszystkie dodatkowe projekty on-line w których dzieciaki mogły uczestniczyć, a które teraz możemy podziwiać na YouTube. Była to super przygoda! Jednak z każdym dniem coraz bardziej brakowało im swojego towarzystwa i możliwości biegania po swojej szkole, dlatego REWELACYJNYM pomysłem było zorganizowanie ,,Wakacji w szkole". Wspólne zabawy, gry, budowanie tekturowego miasta ( w domach lub mieszkaniach projekt trudny do realizacji), ślizgawka wodna i wiele innych atrakcji sprawiły, że wszyscy zapomnieliśmy choć na chwilę o otaczającej nas sytuacji 😄 Dzieci były szczęśliwe, że mogą być razem, i że mogą bawić się ze swoimi nauczycielami. Dziękuję z całego serca Pani Dyrektor, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom Naszej Szkoły za zaangażowanie, cierpliwość i życzliwość w pracy z naszymi dziećmi. Za budowanie rodzinnej atmosfery, która sprawia, że moja córeczka traktuje szkołę jak swój drugi dom, a mój dorosły syn - absolwent Naszej Szkoły - chętnie do niej wraca... Myślę, że najlepszym podsumowaniem będzie fakt, że Łucja, pomimo wakacji już odlicza dni do pierwszej lekcji we wrześniu😍

Monika L poleca szkołę „Nasza Szkoła” na Zbaraskiej mama Oliwki

16 czerwca 2020 ·

Szkoła sobie świetnie poradziła, dzieci bardzo zadowolone że mają kontakt codziennie z nauczycielami. Lekcje na bieżąco sprawdzane przez nauczycieli. Pani Marzenka jako wychowawca naszej klasy 3 i klasy 1 spisała się na 6 z plusem ! Zawsze świetnie przygotowana zarowno z materiałem jak i na pytania dzieci ;-) To prawdziwy nauczyciel z powołania. Mam nadzieję że młodsza córka Nikola też trafi pod skrzydła najcudowniejszej nauczycielki jaka znam -Pania Manie 🥰❤❤ jest wspaniała! Podziękowania należą się też Pani Dyrektor, która na bieżąco informowała o wszystkim i w każdej chwili można było zadzwonić. Podziękowania dla każdego nauczyciela z osobna, Pana Prezesa i Pań w sekretariacie i oczywiście p.Basi ;-) Cieszę się bardzo, że moja córka chodzi do tej szkoły i za 3 lata na pewno wybiorę dla młodszej córki również tą szkołę;-) I marzę o p. Mani jako wychowawcy..

Anna F. mama Darii z kl. 6 maj 2020

"Nasza Szkoła" stała się prawdziwie nasza w czasie kryzysu wywołanego wirusem Covid-19. To poczucie, że taka jest, dało się odczuć w czasie zdalnego nauczania. W bardzo szybkim czasie powstała na potrzeby nauki uczniów platforma edukacyjna, prosta i przejrzysta w obsłudze, dzięki której, moje dziecko mogło się uczyć i odrabiać lekcje. Jako rodzic, otrzymywałam na bieżąco istotne informacje o kolejnych krokach, planach i rozwiązaniach, aby nauka w nowej formie była jeszcze lepsza i skuteczniejsza. Projekt nagrania przez uczniów zdalnie piosenki "Ty druha we mnie masz" będzie piękną pamiątka z tego trudniejszego czasu, który zaangażował do współpracy dzieci i uświadomił, że mimo braku bezpośredniego kontaktu ze sobą mogą wspólnie tworzyć nowe, ciekawe rzeczy i być razem. W moim odczuciu" Nasza Szkoła" dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić edukację dzieci na wysokim poziomie, aby czas zdalnego nauczania był jak najbardziej wartościowy i efektywny, aby zarówno uczniowie jak i rodzice poza lekcjami mieli możliwość kontaktu z nauczycielami przedmiotu drogą mailową. Cieszę się niezmiernie, że moja córka chodzi do szkoły, która zadbała ze szczegółami, aby nauka w domu była jak najbardziej zbliżona, choć w nowej formie ,do nauki w szkole. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko co udało się wypracować zarządowi, dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły!

Barbara G. „Nasza Szkoła” na Zbaraskiej rodzic

16 stycznia 2020 ·

Super nauczyciele! Szkoła która świetnie kształci młodych ludzi

Paulina T. poleca „Nasza Szkoła” na Zbaraskiej była uczennica

13 stycznia 2020 ·

Wspaniała szkoła, doskonale wyszkolona kadra. Organizują wiele atrakcyjnych wycieczek dla podopiecznych oraz podchodzą do każdego ucznia indywidualnie. Zdecydowanie strzał w 10!

Daniel C. poleca „Nasza Szkoła” na Zbaraskiej absolwent

17 grudnia 2018 ·

Bardzo dobra szkoła, z jeszcze lepszym poziomem nauczania. Atmosfera rodzinna, co ma swoje odzwierciedlenie w wynikach osiąganych przez uczniów. Polecam! 👌🏼