Laureaci konkursów

rok szkolny

 
Lp. Uczeń Konkurs
1 Jadwiga Bieszczad kl. 1

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzyki Polskiej ESSA!

2 Krystyna Bieszczad kl. 4

wyróżnienie w Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie Pieśni i Piosenek Patriotycznych"Na Biało-Czerwoną Nutę"

3 Nikola Leśniewska kl. 1

II miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju w gimnastyce artystycznej grup rekreacyjnych

4 Stanisław Juźwin kl. 8

finalista  (etap wojewódzki)w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Chemii

5 Tomasz Górecki kl. 8

III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Centralnego w KUMITE Oyama PFK i PF Kyokushin Karate (kategoria U-14 do 50 kg)

6 Nikola Leśniewska kl. 1

II miejsce w kategorii 2016-2017 C light  "KRÓLOWA TWIERDZY"

7 Oliwia Leśniewska kl. 7

II miejsce (kategoria 20101-2009 "C light) "KRÓLOWA TWIERDZY"

8 Oliwia Leśniewska kl. 7

I miejsce (kategoria 2010 C light) w IV Ogólnopolskim Turnieju Walentynkowym w gimnastyce artystycznej

9 Milena Chodakowska kl.6

laureat za zajęcie V miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2023 z języka angielskiego na poziomie klasy 6

10 Helena Krzyżowski kl. 8

laureat za zajęcie 5 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2023 z języka angielskiego na poziomie klasy 8

11 Kornelia Czernik kl. 8

laureat za zajęcie 1 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2023 z języka angielskiego na poziomie klasy 8

12 Emma De Panicis kl. 8

laureat za zajęcie 1 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym  PINGWIN 2023 z języka angielskiego na poziomie klasy 8

13 Stanisław Juźwin kl. 8

wyróżnienie za zajęcie 10 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2023 z języka angielskiego na poziomie klasy 8

14 Maksymilian Sołtysik kl. 6

laureat  za zajęcie 1 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN 2023 z języka angielskiego na poziomie klasy 6

15 Nikola Leśniewska kl. 1

I miejsce  (kategoria 2016 C light) w IV Ogólnopolskim Turnieju Walentynkowym w gimnastyce artystycznej w Białej Podlaskiej

16 Kornelia Czernik kl. 8

laureat (I miejsce 100%) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego - EDI

17 Emma De Panicis kl. 8

laureat (I miejsce 100%) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego  - EDI

18 Maksymilian Sołtysik kl. 6

laureat - (1 miejsce 100%) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego - EDI

19 Helena Krzyżowski kl. 8

laureatka (V miejsce 93,3%) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - EDI

20 Milena Chodakowska kl.6

laureatka  (V miejsce - 93,3%) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego  - EDI

21 Stanisław Juźwin kl. 8

zakwalifikowany do Ogólnopolskiej Olimpiady z Chemii

22 Nikola Leśniewska kl. 1

III miejsce w VII Zimowej Gali Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej LA PASSIONE - Wrocław

23 Oliwia Leśniewska kl. 7

III miejsce w I Ogólnopolskich Zawodach DUETów - VII Zimowa Gala Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej LA_PASSIONE - Wrocław

24 Oliwia Leśniewska kl. 7

I miejsce w VII Zimowej Gali Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej LA PASSIONE - Wrocław

25 Nikola Leśniewska kl. 1

I miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej ARTLIFE CUP

26 Zosia Andrzejewska kl. 7, Blanka Dałek kl. 8

I miejsce (ex aequo) w szkolnym konkursie  recytatorskim - wiersze patriotyczne z okazji Święta Niepodległości

27 Jadwiga Bieszczad kl. 1

II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim - wiersze patriotyczne z okazji Święta Niepodległości

28 Marcelina Filochowska kl. 1

III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim - wiersze patriotyczne z okazji Święta Niepodległości

29 Pola Rajchert kl.5

wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim - wiersze patriotyczne z okazji Święta Niepodległości

30 H. Śliwkiewicz kl. 2, K.Charuba kl. 3, K.Gorajski kl. 1

laureaci w klasach 1-3 w wewnątrzszkolnym konkursie plastycznym "NAUCZYCIEL W OCZACH UCZNIA"

31 A.Gaca kl. 7, I. Rybaczek kl. 6, M.Sołtysik kl. 6

laureaci  w klasach  4-8 w wewnątrzszkolnym konkursie plastycznym "NAUCZYCIEL W OCZACH UCZNIA"

32 Krystyna Bieszczad kl. 4

I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim

33 Wanda Grabowska kl. 3

II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim

34 Blanka Dałek kl. 8

III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim

35 H.Krzyżowski kl.8, Ł.Drobnik kl. 7, A.Młodecki kl. 2, K. Mielczarek kl. 2

wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim

36 uczniowie klasy 8

VI miejsce w XXXVI Turnieju Marszu na Orientację "ORIENTUJ SIĘ I LICZ"

37 Nikola Leśniewska kl. 1

II miejsce w kategorii Senior "C-light" w II Ogólnopolskim Turnieju Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej

38 Nikola Leśniewska kl. 1

II miejsce w kategorii "Mini C-light" w II Ogólnopolskim Turnieju Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej

39 Julia Szyszkowska kl. 2

II miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "CZŁOWIEK W RUCHU"