Laureaci konkursów

rok szkolny

Lp. Uczeń Konkurs
1 Adam Czech kl. 2

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas drugich w Konkursie Matematycznym ALFIK

2 Stanisław Juźwin kl. 3

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas trzecich w Konkursie Matematycznym ALFIK

3 Jan Krzyszkowski kl. 4

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas czwartych w Konkursie Matematycznym ALFIK

4 Eric De Panicis kl. 8

dyplom uznania za uzykanie najlepszych wyników na poziomie klas ósmych w Konkursie Matematycznym  ALFIK

5 Daria Fąfara kl. 5b

dyplom uznania na uzyskanie najlepszych wyników  na poziomie klas piątych w Konkursie Matematycznym ALFIK

6 Hanna Liśkiewicz kl. 6

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników w klasach szóstych w Konkursie Matematycznym ALFIK

7 Eric De Panicis kl. 8

tytuł laureata - za uzyskanie 3 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego PINGWIN 2018 na poziomie klas 8

8 Mateusz Śmieciński kl. 5b

tytuł laureata - za uzyskanie 5 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego PINGWIN 2018 na poziomie klas 5

9 Adam Spławski kl. 3g

tytuł laureata - 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego na poziomie klas 3 gimnazjum PINGWIN 2018

10 Oktawian Sołdon kl. 8

wyróżnienie  - za zajęcie 7 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego  na poziomie klas 8 - PINGWIN 2018

11 Eric De Panicis kl. 8

tytuł laureata - za zajęcie 12 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego OLIMPUS

12 Zuzanna Wałoszek kl. 5b

I miejsce w Międzynarodowym Charytatywnym Turnieju Karate SAMURAI CUP. Zakwalifikowana do kadry Polski KOKORO DOJO i będzie reprezentowała Polskę  na Mistrzostwach Europy w Karate.

13 Oktawian Sołdon kl. 8

III miejsce (w kat. klas VIII) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

14 Paulina Grzelak kl. 3

II miejsce (w kat. klas III) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

15 Zofia Piotrowska kl. 2

II miejsce (w kat. kl.II) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

16 Jan Krzyszkowski kl. 4

wyróżnienie (w kat. klas IV)  w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

17 Julia Gaca kl. 6

I miejsce (kat. 12 lat) w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "KARTKA ŚWIĄTECZNA - BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK"

18 Zofia Siedlecka kl. 3

II miejsce  (kat. 8 lat) w XX Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym "KARTKA ŚWIĄTECZNA - BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK"

19 Mateusz Rajchert 3gimnazjum

II miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy na temat HIV/AIDS i STD "WŁĄCZMY SIĘ DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA - RAZEM PRZECIW AIDS"

20 Wiktoria Kuźniarek kl. 2

II miejsce w Konkursie Plastycznym TWARZE NIEPODLEGŁOŚCI

21 Helena Krzyżowski kl. 3

III miejsce w Konkursie Plastycznym TWARZE NIEPODLEGŁOŚCI

22 Jakub Piotrowski kl. 5a

zwycięzca mikołajkowego turnieju tenisowego.

23 Matylda Sołtysik kl.5a

tytuł laureata  w X Ogólnopolskim Konkursie  Plastycznym  "WSPÓLNIE MÓWIMY NIE PRZEMOCY"

24 Apolonia Grot kl. 4

I miejsce w Konkursie Plastycznym "ŁÓDZKIE ZAKĄTKI KULTURY"