Laureaci konkursów

rok szkolny

Lp. Uczeń Konkurs
1 Filip Wargowiak kl. 5b

kwalifikacja do wystawy w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TRADYCJE WIELKANOCNE"

2 Hanna Wojtecka kl.2,Zofia Piotrowska kl.2, Mia Ulowska kl.2, Paulina Grzelak kl.3,Hanna Dudek kl.3

nagrody w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ZIELONA LOKOMOTYWA"

3 W.Poręba kl. 3

I nagroda  (kat. młodszych klas) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "CZŁOWIEK W RUCHU"

4 Oktawian Sołdon kl. 8

uzyskał tytuł finalisty Konkursu Historyczno-Religijnego "NASZE DZIEDZICTWO"

5 Martyna Pająk kl. 8

uzyskała tytuł finalisty Konkursu Historyczno - Religijnego "NASZE DZIEDZICTWO"

6 Jarema Żądziński kl. 8

uzyskał tytuł laureata w Konkursie Historyczno-Religijnym "NASZE DZIEDZICTWO"

7 Mateusz Rajchert kl. 3g

VIII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "JERSZ 2019"

8 Mateusz Śmieciński kl. 5b

VII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "JERSZ 2019"

9 Oktawian Sołdon kl. 8

10 Martyna Pająk kl. 8

IV miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "JERSZ 2019"

11 Adam Spławski kl. 3g

12 Eric De Panicis kl. 8

I miejsce w województwie w  Ogólnopolskim Konkursie Języka  Angielskiego "JERSZ 2019"

13 Oliwia Leśniewska kl. 2

III miejsce w III Dolnośląskim Turnieju w Gimnastyce Artystycznej grup rekreacyjnych "GRACJA SPRING CUP 2019"

14 Pola Kulik kl. 6

I miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TRADYCJE WIELKANOCNE" (kat. wiekowa 10-12 lat)

15 Pola Kulik kl. 6

nagroda w kategorii wiekowej 10-13 lat w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "INNE SPOJRZENIE"2019

16 Oliwia Leśniewska kl. 2

II miejsce w kategorii 2010 C LIGHT w I Ogólnopolskim Turnieju w gimnastyce artystycznej grup rekreacyjnych o "ZŁOTEGO JEDNOROŻCA"

17 Amelia Mielczarek kl. 4

18 Stefania Rybaczek kl. 4

III miejsce w Konkursie Plastycznym "OBLICZE DZIECIĄTKA JEZUS, KTÓRE POWITALI TRZEJ KRÓLOWIE"

19 Adam Czech kl. 2

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas drugich w Konkursie Matematycznym ALFIK

20 Stanisław Juźwin kl. 3

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas trzecich w Konkursie Matematycznym ALFIK

21 Jan Krzyszkowski kl. 4

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas czwartych w Konkursie Matematycznym ALFIK

22 Eric De Panicis kl. 8

dyplom uznania za uzykanie najlepszych wyników na poziomie klas ósmych w Konkursie Matematycznym  ALFIK

23 Daria Fąfara kl. 5b

dyplom uznania na uzyskanie najlepszych wyników  na poziomie klas piątych w Konkursie Matematycznym ALFIK

24 Hanna Liśkiewicz kl. 6

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników w klasach szóstych w Konkursie Matematycznym ALFIK

25 Eric De Panicis kl. 8

tytuł laureata - za uzyskanie 3 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego PINGWIN 2018 na poziomie klas 8

26 Mateusz Śmieciński kl. 5b

tytuł laureata - za uzyskanie 5 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego PINGWIN 2018 na poziomie klas 5

27 Adam Spławski kl. 3g

tytuł laureata - 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego na poziomie klas 3 gimnazjum PINGWIN 2018

28 Oktawian Sołdon kl. 8

wyróżnienie  - za zajęcie 7 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego  na poziomie klas 8 - PINGWIN 2018

29 Eric De Panicis kl. 8

tytuł laureata - za zajęcie 12 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego OLIMPUS

30 Zuzanna Wałoszek kl. 5b

I miejsce w Międzynarodowym Charytatywnym Turnieju Karate SAMURAI CUP. Zakwalifikowana do kadry Polski KOKORO DOJO i będzie reprezentowała Polskę  na Mistrzostwach Europy w Karate.

31 Oktawian Sołdon kl. 8

III miejsce (w kat. klas VIII) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

32 Paulina Grzelak kl. 3

II miejsce (w kat. klas III) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

33 Zofia Piotrowska kl. 2

II miejsce (w kat. kl.II) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

34 Jan Krzyszkowski kl. 4

wyróżnienie (w kat. klas IV)  w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

35 Julia Gaca kl. 6

I miejsce (kat. 12 lat) w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "KARTKA ŚWIĄTECZNA - BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK"

36 Zofia Siedlecka kl. 3

II miejsce  (kat. 8 lat) w XX Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym "KARTKA ŚWIĄTECZNA - BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK"

37 Mateusz Rajchert 3gimnazjum

II miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy na temat HIV/AIDS i STD "WŁĄCZMY SIĘ DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA - RAZEM PRZECIW AIDS"

38 Wiktoria Kuźniarek kl. 2

II miejsce w Konkursie Plastycznym TWARZE NIEPODLEGŁOŚCI

39 Helena Krzyżowski kl. 3

III miejsce w Konkursie Plastycznym TWARZE NIEPODLEGŁOŚCI

40 Jakub Piotrowski kl. 5a

zwycięzca mikołajkowego turnieju tenisowego.

41 Matylda Sołtysik kl.5a

tytuł laureata  w X Ogólnopolskim Konkursie  Plastycznym  "WSPÓLNIE MÓWIMY NIE PRZEMOCY"

42 Apolonia Grot kl. 4

I miejsce w Konkursie Plastycznym "ŁÓDZKIE ZAKĄTKI KULTURY"