Laureaci konkursów

rok szkolny

 
Lp. Uczeń Konkurs
1 Iga Kacperska kl. 8

zakwalifikowana do etapu rejonowego wojewódzkich konkursów przedmiotowych z matematyki

2 Amelia Mielczarek kl. 8

zakwalifikowana do etapu rejonowego wojewódzkich konkursów przedmiotowych z języka angielskiego

3 Alicja Kacperska kl. 2

I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim pt. "JESIEŃ W POEZJI"

4 w. Grabowska kl.2, K. Mielczarek kl. 1

II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim pt. "JESIEŃ W POEZJI"

5 L.Dondziłło kl.1, J.Cieślak kl. 3, O.Szczepanek kl. 1

III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim pt. "JESIEŃ W POEZJI"

6 A. Mielczarek kl. 8

I miejsce w szkolnym konkursie PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO

7 Z.Piotrowska kl. 6, M.Chodakowska kl. 5

II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO

8 Blanka Dałek kl. 7

III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO

9 M.Olejniczak kl. 8, Z.Andrzejewska kl.6, A. Gaca kl. 6

wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO

10 Oliwia Leśniewska kl. 6

I miejsce w II Ogólnopolskich Zawodach w Gimnastyce Artystycznej "CUKIEREK ALBO PSIKUS"

11 Hanna Górska kl. 5

- wicemistrzyni Europy w SUMO (srebrny medal)

12 Liliana Górska kl. 1

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego  w zapasach (kat. 23 kg) - styl wolny

13 Hanna Górska kl. 5

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego  w zapasach  (kat. 32 kg) - styl wolny

14 Oliwia Leśniewska kl. 6

II miejsce w Turnieju Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej kat.2010 C light

15 Oliwia Leśniewska kl. 6

III miejsce (kategoria 2010C - Light) w Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej "WIDZEW CUP 2022"

16 Hania Górska kl. 5

srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek w SUMO

17 Hanna Górska kl. 5

srebrny medal w Szkolnych Igrzyskach SUMO organizowanych w Łodzi

18 Liliana Górska kl. 1

srebrny medal w Szkolnych Igrzyskach SUMO organizowanych w Łodzi

19 Adam Staszewski kl. 2

nagroda w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym DARUJMY ŚWIATU POKÓJ

20 Oliwia Leśniewska kl. 6

wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym DARUJMY ŚWIATU POKÓJ

21 Pola Rajchert kl. 4

wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym DARUJMY ŚWIATU POKÓJ

22 Milena Chodakowska kl. 5

wyróżniona udziałem w wystawie w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym DARUJMY ŚWIATU POKÓJ