Laureaci konkursów

rok szkolny

 
Lp. Uczeń Konkurs
1 Oliwia Leśniewska kl. 2

III miejsce w V Ogólnopolskiej Gali Gimnastyki Artystycznej  LA PASSIONE ŁÓDŹ 2019

2 Zuzanna Makarewicz kl.3g

I miejsce w konkursie "WIELCY PROJEKTANCI MINIONEGO STULECIA"

3 Amelia Mielczarek kl.4, Maciej Przepiórkowski kl. 4, Daria Fąfara kl. 5b, Mateusz Śmieciński kl. 5b, Matylda Sołtysik kl. 5a, Pola Porczyńska kl.5a

wyróżnienie w XV Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ"

4 Mateusz Śmieciński kl. 5b, Pola Kulik kl. 6, Eric De Panicis kl.8, Adam Spławski kl.3g

tytuł laureata w wewnątrzszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "VOCABULARY COMPETITION"

5 Zuzanna Makarewicz kl.3g

I nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "100 LAT MODY W ŁODZI"

6 Jan Krzyszkowski kl.4, Maja Potempa kl.8, Eric De Panicis kl.8

wyróżnienie w Konkursie Matematycznym "KANGUR"

7 Stanisław Wosztak kl. 5b

tytuł laureata w Konkursie Historycznym "ALBUS"

8 Amelia Mielczarek kl. 4, Alicja Kozulska kl. 4, Iga Adamczyk kl. 4, Jan Krzyszkowski kl. 4

dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym/Przyrodniczym "ALBUS"

9 Stanisław Wosztak kl. 5b,Leon Cieślak kl. 4, Julia Gaca kl.6

dyplom  wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym/Przyrodniczym "ALBUS"

10 Mateusz Śmieciński kl. 5b

7 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z jęz. angielskiego

11 Oliwier Fąfara kl. 8

7 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z języka angielskiego

12 Oliwia Chrzanowska kl. 8

 5 miejsce w Polsce   w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z jęz. angielskiego

13 Adam Spławski kl. 3g

3 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z jęz. angielskiego

14 Jarema Żądziński kl. 8

1 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z jęz. angielskiego

15 Eric De Panicis kl. 8

1 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z jęz. angielskiego

16 Oktawian Sołdon kl. 8

1 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z jęz. angielskiego

17 Filip Wargowiak kl. 5b

kwalifikacja do wystawy w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TRADYCJE WIELKANOCNE"

18 Hanna Wojtecka kl.2,Zofia Piotrowska kl.2, Mia Ulowska kl.2, Paulina Grzelak kl.3,Hanna Dudek kl.3

nagrody w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ZIELONA LOKOMOTYWA"

19 W.Poręba kl. 3

I nagroda  (kat. młodszych klas) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "CZŁOWIEK W RUCHU"

20 Oktawian Sołdon kl. 8

uzyskał tytuł finalisty Konkursu Historyczno-Religijnego "NASZE DZIEDZICTWO"

21 Martyna Pająk kl. 8

uzyskała tytuł finalisty Konkursu Historyczno - Religijnego "NASZE DZIEDZICTWO"

22 Jarema Żądziński kl. 8

uzyskał tytuł laureata w Konkursie Historyczno-Religijnym "NASZE DZIEDZICTWO"

23 Mateusz Rajchert kl. 3g

VIII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "JERSZ 2019"

24 Mateusz Śmieciński kl. 5b

VII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "JERSZ 2019"

25 Oktawian Sołdon kl. 8

V miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "JERSZ 2019"

26 Martyna Pająk kl. 8

IV miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "JERSZ 2019"

27 Adam Spławski kl. 3g

III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "JERSZ 2019"

28 Eric De Panicis kl. 8

I miejsce w województwie w  Ogólnopolskim Konkursie Języka  Angielskiego "JERSZ 2019"

29 Oliwia Leśniewska kl. 2

III miejsce w III Dolnośląskim Turnieju w Gimnastyce Artystycznej grup rekreacyjnych "GRACJA SPRING CUP 2019"

30 Pola Kulik kl. 6

I miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TRADYCJE WIELKANOCNE" (kat. wiekowa 10-12 lat)

31 Pola Kulik kl. 6

nagroda w kategorii wiekowej 10-13 lat w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "INNE SPOJRZENIE"2019

32 Oliwia Leśniewska kl. 2

II miejsce w kategorii 2010 C LIGHT w I Ogólnopolskim Turnieju w gimnastyce artystycznej grup rekreacyjnych o "ZŁOTEGO JEDNOROŻCA"

33 Amelia Mielczarek kl. 4

II miejsce w Konkursie Plastycznym "OBLICZE DZIECIĄTKA JEZUS, KTÓRE POWITALI TRZEJ KRÓLOWIE"

34 Stefania Rybaczek kl. 4

III miejsce w Konkursie Plastycznym "OBLICZE DZIECIĄTKA JEZUS, KTÓRE POWITALI TRZEJ KRÓLOWIE"

35 Adam Czech kl. 2

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas drugich w Konkursie Matematycznym ALFIK

36 Stanisław Juźwin kl. 3

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas trzecich w Konkursie Matematycznym ALFIK

37 Jan Krzyszkowski kl. 4

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników na poziomie klas czwartych w Konkursie Matematycznym ALFIK

38 Eric De Panicis kl. 8

dyplom uznania za uzykanie najlepszych wyników na poziomie klas ósmych w Konkursie Matematycznym  ALFIK

39 Daria Fąfara kl. 5b

dyplom uznania na uzyskanie najlepszych wyników  na poziomie klas piątych w Konkursie Matematycznym ALFIK

40 Hanna Liśkiewicz kl. 6

dyplom uznania za uzyskanie najlepszych wyników w klasach szóstych w Konkursie Matematycznym ALFIK

41 Eric De Panicis kl. 8

tytuł laureata - za uzyskanie 3 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego PINGWIN 2018 na poziomie klas 8

42 Mateusz Śmieciński kl. 5b

tytuł laureata - za uzyskanie 5 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego PINGWIN 2018 na poziomie klas 5

43 Adam Spławski kl. 3g

tytuł laureata - 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego na poziomie klas 3 gimnazjum PINGWIN 2018

44 Oktawian Sołdon kl. 8

wyróżnienie  - za zajęcie 7 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego  na poziomie klas 8 - PINGWIN 2018

45 Eric De Panicis kl. 8

tytuł laureata - za zajęcie 12 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego OLIMPUS

46 Zuzanna Wałoszek kl. 5b

I miejsce w Międzynarodowym Charytatywnym Turnieju Karate SAMURAI CUP. Zakwalifikowana do kadry Polski KOKORO DOJO i będzie reprezentowała Polskę  na Mistrzostwach Europy w Karate.

47 Oktawian Sołdon kl. 8

III miejsce (w kat. klas VIII) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

48 Paulina Grzelak kl. 3

II miejsce (w kat. klas III) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

49 Zofia Piotrowska kl. 2

II miejsce (w kat. kl.II) w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

50 Jan Krzyszkowski kl. 4

wyróżnienie (w kat. klas IV)  w IX Konkursie Recytatorskim "TWÓRCY CZTERECH KULTUR DZIECIOM"

51 Julia Gaca kl. 6

I miejsce (kat. 12 lat) w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "KARTKA ŚWIĄTECZNA - BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK"

52 Zofia Siedlecka kl. 3

II miejsce  (kat. 8 lat) w XX Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym "KARTKA ŚWIĄTECZNA - BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK"

53 Mateusz Rajchert 3gimnazjum

II miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy na temat HIV/AIDS i STD "WŁĄCZMY SIĘ DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA - RAZEM PRZECIW AIDS"

54 Wiktoria Kuźniarek kl. 2

II miejsce w Konkursie Plastycznym TWARZE NIEPODLEGŁOŚCI

55 Helena Krzyżowski kl. 3

III miejsce w Konkursie Plastycznym TWARZE NIEPODLEGŁOŚCI

56 Jakub Piotrowski kl. 5a

zwycięzca mikołajkowego turnieju tenisowego.

57 Matylda Sołtysik kl.5a

tytuł laureata  w X Ogólnopolskim Konkursie  Plastycznym  "WSPÓLNIE MÓWIMY NIE PRZEMOCY"

58 Apolonia Grot kl. 4

I miejsce w Konkursie Plastycznym "ŁÓDZKIE ZAKĄTKI KULTURY"

59 Julia Gaca kl. 6

II miejsce w Konkursie Plastycznym "ŁÓDZKIE ZAKĄTKI KULTURY"

60 Amelia Mielczarek kl. 4

III miejsce w Konkursie Plastycznym "ŁÓDZKIE ZAKĄTKI KULTURY"

61 Iga Adamczyk kl. 4

wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "ŁÓDZKIE ZAKĄTKI KULTURY"

62 Alicja Kozulska kl.4

nagroda specjalna w Konkursie Plastycznym "ŁÓDZKIE ZAKĄTKI KULTURY"

63 Tomasz Górecki kl. 3

wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "W HARMONII Z PRZYRODĄ"

64 Alicja Kozulska kl.4

wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "POD KOLOROWYM PARASOLEM JESIENI"

65 Hanna Dudek kl. 3

I nagroda (w kat. 7 -10) w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "POD KOLOROWYM PARASOLEM JESIENI"

66 Iga Adamczyk kl. IV

nagroda w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "DARUJMY ŚWIATU POKÓJ"

67 Ida Włodarek kl. 2

I nagrodę w kategorii II XIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA"

68 Wiktoria Kuźniarek, Hanna Wojtecka, Matylda Sołtysik

wyróżnienie  w XIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA"

69 Oliwia Leśniewska kl. 2

III miejsce (kat.C) w I Ogólnopolskim Turnieju w gimnastyce artystycznej "O ZŁOTĄ MACZUGĘ"

70 Adam Czech kl. 2

I miejsce w Konkursie Plastycznym "W STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI"

71 Zuzanna Wałoszek kl. 5b

II miejsce w Konkursie Plastycznym " W STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI"

72 Wiktor Piechura kl. 5a

wyróżnienie  udziałem w wystawie w XVII  Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "DARUJMY ŚWIATU POKÓJ"